דף הבית >> הופעות >> כל הקונצרטים
תאריך
יום
מקום
שעה
תוכן / פרסום הקונצרט
           
14.12.17 שבוע מקומות שונים ברלין --- פסטיבל לבנדובסקי - ברלין
09.12.17 שבת כנסיית עמנואל האנגליקנית רמלה 11:30 לב אל לב  (לקראת הנסיעה)  תוכניה
02.12.17 שבת צוותא קרית טבעון 20:00 לב אל לב..נדובסקי (לקראת הנסיעה)  תוכניה
02.07.17 א' האוניברסיטה המורמונית ירושלים 20:00 אורטוריות - אורות בצלילים  תוכניה
24.06.17 שבת כנסיית המשיח האנגליקנית  נצרת 18:00 אורטוריות - אורות בצלילים  תוכניה
08.04.17 שבת צוותא קרית טבעון 16:00 אורטוריות - כנס מקהלות  - במסגרת פסטיבל "שיך אברך"
2017   ^ -----        
10.12.16 שבת

הכנסיה הקתולית  - רח' עין דור

חיפה 13:30 אורטוריות - אורות בצלילים  תוכניה
03.12.16 שבת צוותא קרית טבעון 20:00 אורטוריות - אורות בצלילים   תוכניה
28.05.16 שבת כנסייה מרונית גוש חלב 13:00 מוצרט וספרה + באך    תוכניה
27.02.16 שבת אולם סנפיר מעגן מיכאל 19:30 משיח  (סדנה טימוטי בראון)
02.04.16 שבת היכל התרבות מעלות 20:30 משיח   תוכניה   
01.04.16 שישי אולם זוהר קריית טבעון 21:00 משיח   תוכניה   
2016   ^ -----        
23.12.15 ד' צוותא קרית טבעון 19:00 כנס מקהלות  - שירים ישראליים
16.12.15 ד' כנסיית  St Paul שפרעם 19:30 אסיף    Harvest
13.12.15 א' פסטיבל צלילים במדבר  שדה בוקר 17:30 אנעים זמירות   תוכנייה
28.10.15 ד' בית כנסת - אור חדש  חיפה 19:30 אסיף   תוכנייה
10.10.15 שבת צוותא טבעון 20:30 רואים עולם - פינלנד  תוכנייה
08.2015 שבוע הלסינקי פינלנד -- בפינלנד - קונצרטים עם מקהלה מקומית
27.05.15 ד' מוזיאון ת"א תל-אביב 20:30 A Dvorak - Stabat Mater
26.05.15 ג' היכל התרבות מעלות 20:30 A Dvorak - Stabat Mater
24.05.15 א' אולם רפופורט חיפה 21:00 A Dvorak - Stabat Mater  
12.04.15 א' האוניברסיטה המורמונית ירושלים 20:00 תהילים     תוכנייה
2015   ^ -----        
06.12.14 שבת אשכול פיס משגב 11:00 תהילים   תוכנייה
08.11.14 שבת בית התזמורות עכו 20:30 תהילים  תוכנייה
31.10.14 שישי אולם תרבות משמר העמק 21:00 תהילים  תוכנייה
18.10.14 שבת צוותא טבעון 19:00 קונצרט עם מקהלה פינית   תוכנייה
04.06.14 שבת כנסיית סנט ג'ון חיפה 11:00 תהילים   תוכנייה
26.04.14 שבת אודיטוריום חיפה 21:00 תוכנית ג'נבה (לציון יום השואה) 
ינואר 2014 10 ימים סיור  באירופה גרמניה / שוויץ 21:30 6 קונצרטים בגרמניה / שוויץ
   ^  2014  -----        
11.12.13 ד' "צוותא" קרית טבעון 20:30 צלילי מסע
16.06.13 א' מוזיאון ת"א תל אביב 20:30 מוצרט - Vespere & Kyrie
15.06.13 שבת מוזיאון ת"א תל אביב 21:00 מוצרט - Vespere & Kyrie
30.03.13 שבת כנסיית סנט ג'ון חיפה 12:00 Program  מוצרט - Davide Penintente
07.02.13 ה' אולם איזורי - יד לבנים יגור 20:00 מוצרט - רקויאם
05.01.13 שבת כנסיית סנט ג'ון חיפה 12:00 בעיקר היידן
2013   ^  -----        
22.12.12 שבת כנסיית אוגוסטה ויקטוריה ירושלים 12:00 בריאת העולם - היידן 
תוכניה
08.12.12 שבת  כנסיית סנט ג'ון חיפה 11:00 בריאת העולם - היידן
01.11.12
ה'
חמדת ימים חמדת ימים 19:30 "בצלצלי שמע"- יצחק תויאור
31.10.12
ד'
אודיטוריום חיפה 21:00 "בצלצלי שמע"- סמפונית חיפה / יצחק תויאור
פלייר
08.10.12 ב' כנסיית קריית יערים אבו-גוש 15:00 היידן - במסגרת פסטיבל אבו-גוש
07.07.12
שבת
אולם זוהר
טבעון
20:45 מניפה מוזיקלית 
17.03.12
שבת
כנסיית אוגוסטה ויקטוריה
ירושלים
12:00 כשמקהלה פוגשת אופרה
07.01.12
שבת
כנסיית סנט ג'ון
חיפה
12:00 רוסיני - מיסה חגיגית קטנה
05.01.12
ה'
 אולם צוותא
תל אביב
21:00 רוסיני - מיסה חגיגית קטנה
  2012  ^ -----        
24.12.11
שבת
כנסיית אוגוסטה ויקטוריה
ירושלים
12:00 רוסיני - מיסה חגיגית קטנה
30.10.11
א'
המשכן לאומנויות הבמה
באר שבע
20:30 היידן - בריאת העולם
29.10.11
שבת
המשכן לאומנויות הבמה
באר שבע
20:30 היידן - בריאת העולם
13.10.11
ה'
כנסיית אוגוסטה ויקטוריה
ירושלים
12:00 כשמקהלה פוגשת אופרה
08.09.11
ה'
אולם צוותא
תל אביב
21:00 כשמקהלה פוגשת אופרה
03.09.11
שבת
אולם זוהר
טבעון
21:00 כשמקהלה פוגשת אופרה
11.06.11
שבת
כנסיית סנט ג'ון
חיפה
12:00 תוכנייה  כשמקהלה פוגשת אופרה
10.06.11
ו'
כנסיית קריית יערים
אבו-גוש
11:30
Rossini -  Stabat Mater
20.05.11
ו'
אולם קשת אילון
קיבוץ אילון
21:00
תוכנייה   כשמקהלה פוגשת אופרה
07.05.11
שבת
כנסיית אוגוסטה ויקטוריה
ירושלים
12:00 מוצרט - רקוויאם
06.05.11
ו'
כנסיית סנט ג'ון
חיפה
18:00 מוצרט - רקוויאם
08.01.11
שבת
כנסיית סנט ג'ון
חיפה
12:00 Program   ויואלדי
  2011   ^ -----        
25.12.10
שבת
כנסיית סנט וינסט דה פול 
ירושלים
12:00
  Program    ויואלדי
18.10.10
ב'
המשכן לאומנויות הבמה
באר שבע
20:30
Rossini -  Stabat Mater
16.10.10
שבת
המשכן לאומנויות הבמה
באר שבע
20:30
Rossini -  Stabat Mater
14.07.10
ד'
תיאטרון הצפון
קרית חיים
20:30
La Traviata      Program
12.07.10
ב'
אודיטוריום
חיפה
20:30
La Traviata     Program 
11.07.10
א'
אודיטוריום
חיפה
20:30
La Traviata     Program
29.06.10
ג'
אולם המופעים
יגור
20:00
26.06.10
שבת
כנסיית סנט ג'ון
חיפה
 12:00
23.06.10
ד'
היכל התרבות
פתח תקווה
20:30
21.05.10
ו'
כנסיית קריית יערים
אבו-גוש  15:00
     Cherubini - Requiem    Program
15.05.10
שבת
אולם זוהר
טבעון  12:00 Cherubini - Requiem   Program
09.03.10
ג'
היכל התרבות
ת"א  19:00
18.02.10
ה'
אולם המופעים
יגור
20:30
מסע אל המוסיקה השחורה
  2010   ^  -----        
23.12.09
  אולם צוותא טבעון   כנס מקהלות
19.12.09
  כנסיית אוגוסטה ויקטוריה ירושלים 12:00 זוהר אנגלי
03.12.09
  אודיטוריום - מרכז הכרמל חיפה
20:30
02.12.09
  תיאטרון הצפון קרית חיים
20:30
10.10.09
  מערת הפעמון בית גוברין
18:00
06.06.09
  כנסיית סנט ג'ון חיפה
12:00
 2009  ^ -----        
27.12.08   כנסיית סנט ג'ון חיפה 13:00 זוהר אנגלי   תוכנית
20.12.08   מנזר השתקנים לטרון 15:30 זוהר אנגלי
21.10.08   מגדל דוד ירושלים 20:00  W A Mozart - Requiem  
 18.10.08   כנסיית סנט ג'ון חיפה 12:00   W A Mozart - Requiem 
 30.05.08   מערות בית גוברין  18:00 W A Mozart - Requiem
21.05.08   אולם צוותא קריית טבעון 20:30 A Dvorak - Stabat Mater
 26.04.08   כנסיית אוגוסטה ויקטוריה ירושלים 12:00 A Dvorak - Stabat Mater
28.03.08 שישי אולם אירועים קיבוץ גזית 21:30 ערב רפרטואר מגוון
27.03.08
חמישי הכנסייה הסקוטית ירושלים 19:00   ערב רפרטואר מגוון
08.03.08
 
כנסיית סנט ג'ון
חיפה 12:00 A Dvorak -  Stabat Mater
01.03.08
  כנסיית הדורמיציון ירושלים 11:00
25.01.08
שישי
כנסיית סנט ג'ון
חיפה 18:00 מוצרט רקויאם  תוכנית + תוכנייה
18.01.08
שישי
כנסיית אוגוסטה ויקטוריה
ירושלים 18:00 מוצרט רקויאם  תוכנית + תוכנייה
 2008 ^ -----        
10.11.07
שבת
 כנסיית אוגוסטה ויקטוריה
ירושלים 12:00 הנדל ריינברגר  
13.10.07
שבת
אולם זוהר
קריית טבעון
20:30 הנדל ריינברגר   
04.10.07
 
כנסיית קריית יערים
אבו גוש
16:00 הנדל ריינברגר   
29.09.07
 
כנסיית סנט ג'ון
חיפה 12:00 הנדל ריינברגר  
09.07.07   אודיטוריום וייל כפר שמריהו 20:30 מוצרט רקויאם 
24.03.07
 
כנסיית הלחם והדגים
טבחה (כנרת) 11:00
03.02.07
 
כנסיית סנט ג'ון
חיפה 12:00
2007 ^ -----        
09.12.06
  אולם רפופורט חיפה 20:30
 2006 ^ -----