דף הבית >> מי אנחנו >> המנצח
איתי ברקוביץ'
 
איתי ברקוביץ' מנצח מקהלות ותזמורת, בעל תארים ראשונים בניצוח מקהלות, וכן בניצוח תזמורת ובמדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. איתי למד לתואר שני בניצוח מקהלות בבית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן־מהטה באוניברסיטת תל אביב.
איתי הוא המנהל המוזיקלי והמנצח של האנסמבלים זמרי המדריגל, המקהלה הקאמרית הישראלית - טבעון ומקהלת הנשים ווקליזה. משמש כעוזר מנצח למאסטרו ישי שטקלר במקהלת זמרי קולגיום תל־אביב, בה הוא גם מוביל אנסמבל קאמרי. איתי ממקימי המקהלה הבינלאומית Common Ground Voices  והיה שותף בהובלתה. כמו-כן בעל ניסיון בעבודה עם מקהלות נוספות בישראל ובאירופה.
מלבד התמחותו בתחום המקהלות, איתי משמש גם כעוזר מנצח באופרה הישראלית בהפקות חוץ ובהפקות הבית. היה חבר סגל בקורס האופרה הבינלאומי 2019  IMVAJ וניצח במסגרתו על האופרה "אידומנאו" של מוצרט, ניצח על בארוקדה - קולקטיב הבארוק הישראלי במספר פרוייקטים וכן שיתף פעולה עם מגוון תזמורות, בהן התזמורת הסימפונית ירושלים, התזמורת הקאמרית הישראלית, התזמורת הסימפונית הישראלית – ראשון לציון, התזמורת הסימפונית חיפה, הסינפונייטה הישראלית באר־שבע ועוד.
איתי זכה בפרס היוקרתי להשתלמות בינלאומית למנצח מקהלה ע"ש גארי ברתיני לשנים 2017–2018 מטעם משרד התרבות והספורט ומשפחת ברתיני, במלגת עידוד למנצחים צעירים לשנים 2015–2016 ממשרד התרבות והספורט וכן במלגות הצטיינות מטעם בית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן־מהטה.